2. Verfahren
Verfahren
Titel: Advocaatdiensten
Beschreibung: De gemeente Zaanstad wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de uitvoering van de advocaatdiensten (huisadvocaat), voor de komende twee jaar met twee keer een verlengingsmogelijkheid van één jaar. 1 januari 2026 is de beoogde ingangsdatum van de overeenkomst. Na einde van de raamovereenkomst blijven de bepalingen van deze raamovereenkomst van kracht, voor zover dit voor de afwikkeling van de lopende verplichtingen noodzakelijk is. Naar inschatting van de voorgaande jaren wordt verwacht dat de opdrachtgrootte ongeveer 4.000 uren per jaar bedraagt. Dit zijn advies en vertegenwoordigingsdiensten. Het maximum aantal uren wordt geschat op 5000 uren per jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt: € 5.400.000 exclusief BTW.
Interne Kennung: 2025-23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Scope van de opdracht. Van de Opdrachtnemer wordt verwacht dat zij op een oplossingsgerichte manier de gemeente Zaanstad ondersteunt op juridisch gebied. Hieronder wordt verstaan: het verlenen van advocaatdiensten, zowel in de vorm van procesbijstand voor de civiele rechter, de bestuursrechter of enige andere al dan niet gerechtelijke instantie, als in de vorm van mondeling of schriftelijk advies, het opstellen van contracten, het voeren van onderhandelingen of andere diensten die tot de advocatenpraktijk behoren. De Opdrachtnemer bezit deskundigheid op het gebied van bestuursrecht en civiel recht in het algemeen. Daarnaast dient de Opdrachtnemer specifieke deskundigheid te bezitten op de volgende rechtsterreinen: Zie aanbestedingsdocumenten. Naar inschatting van de voorgaande jaren wordt verwacht dat de opdrachtgrootte ongeveer 4.000 uren per jaar bedraagt. Dit zijn advies en vertegenwoordigingsdiensten. Het maximum aantal uren wordt geschat op 5000 uren per jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt: € 5.400.000 exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente Zaanstad wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de uitvoering van de advocaatdiensten (huisadvocaat), voor de komende twee jaar met twee keer een verlengingsmogelijkheid van één jaar. 1 januari 2026 is de beoogde ingangsdatum van de overeenkomst.