2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa a údržba ploch veřejné zeleně na území MČ Praha 10 - oblast Záběhlice
Beschreibung: Cílem tohoto zadávacího řízení je uzavření Smlouvy s vybraným dodavatelem na dobu určitou, a to na dobu 36 měsíců ode dne nabytí účinnosti Smlouvy. Na základě Smluv bude vybraný dodavatel poskytovat zadavateli plnění předmětu této Veřejné zakázky. Předmětem Smlouvy je zajišťování správy ploch veřejné zeleně na území městské části Praha 10, konkrétně v oblasti Záběhlice. Předmětem služeb poskytovaných na základě Smlouvy bude zajištění zejména následujícího plnění: o pravidelná celoroční údržba travnatých a zpevněných ploch veřejné zeleně, o úklid vymezených ploch, o údržba mobiliáře na těchto plochách a o provádění dalších souvisejících činností. Provádění údržby ploch veřejné zeleně bude odpovídat zejména požadavkům ČSN EN 839011 Práce s půdou, ČSN EN 839021 - Rostliny a jejich výsadba, ČSN EN 9051 - Rozvojová a udržovací péče o vegetační plochy, ČSN EN 839031 - Trávníky a jejich zakládání. Podmínky plnění Smlouvy jsou podrobně vymezeny v závazném návrhu Smlouvy a jejich přílohách, které tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Více informací viz ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Správa a údržba ploch veřejné zeleně na území MČ Praha 10 - oblast Záběhlice
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze Smlouvy na plnění předmětu Veřejné zakázky, a to v případě, že dojde k předčasnému ukončení Smlouvy. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost přistoupit po uzavření Smlouvy ke změně závazku v průběhu doby jejího trvání, a to v mezích indexace ceny upravené v čl. 5.5 Smlouvy.