45766-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Baustellenüberwachung – Technický dozor stavebníka včetně provádění činností koordinátora BOZP pro stavbu ZEVO Vráto
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnický dozor stavebníka včetně provádění činností koordinátora BOZP pro stavbu ZEVO Vráto
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na služby je zajištění výkonu činností technického dozoru stavebníka ve smyslu zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, včetně provádění činnosti koordinátora BOZP pro stavbu ZEVO Vráto, a to ve fázi realizace stavby. Služba bude provedena v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v Zadávací dokumentaci.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71521000 Baustellenüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungTechnický dozor stavebníka včetně provádění činností koordinátora BOZP pro stavbu ZEVO Vráto