2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Scope van de opdracht De opdracht omvat: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Extra werkzaamheden, zoals een extra sanitaire ronde rond de middag. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: drie (3) maal twaalf (12) maanden