2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka HW zařízení a SW aplikací – Městský úřad Jičín
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodání nového HW a SW k modernizaci technologického centra (zejména): - Nod virtualizační infrastruktury (server), - diskové úložiště, - Quorum/Witness server (tzv. „svědek“) , - Hardened Repository, - virtualizační software, - UPS záložní zdroj, - doplnění stávajících serverů, - sada licencí software, - autentizační platforma (AAA), - přepínač (páteřní, datacentrový, přístupový), - bezdrátový přístupový bod, - software pro správu sítě, - optimalizace provozu WiFi sítě, - firewall (NGFW), - Analyzer, - webový aplikační FW (WAF), - antimalware (EDR/XDR) pro stanice / servery, - síťová sonda XDR, - nástroj pro zaznamenávání logů, - hybridní čipové karty, - instalace, implementace a konfigurace. Podrobněji je předmět veřejné zakázky specifikován v příloze č. 1 zadávací dokumentace („Technická specifikace“) a v příloze č. 6 zadávací dokumentace („Závazný text Smlouvy o dodávce hardware a software a poskytnutí souvisejících služeb“).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka HW zařízení a SW aplikací – Městský úřad Jičín