457768-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji do wszystkich obiektów Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji do wszystkich obiektów Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie
BeschreibungUSŁUGA w zakresie kompleksowej dostawy energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji do wszystkich obiektów Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie - ul. św. Tomasza 39-41 - ul. Basztowa 8 (Aula Florianka) - ul. Andrzeja Potebni 7 - ul. Przemyska 3 (Dom Studencki) - ul. Skrzatów (plac budowy)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenInformacja o przewidywanych zamówieniach, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 Pzp: Wskazana w SWZ i załącznikach wartość zapotrzebowania na energię elektryczną jest wartością szacunkową, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Przewidywana ilość dostarczanej energii w okresie dostawy może ulec zmniejszeniu o 20% lub zwiększeniu o maksymalnie 20% ilości dostarczanej energii. Rzeczywiste rozliczenia odbywać się będą na podstawie bieżących wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych za dostawę energii elektrycznej zgodnie z ofertą Wykonawcy, za dystrybucję energii elektrycznej odbywać się będą na podstawie opłat wynikających z Taryfy dla Usług Dystrybucji energii elektrycznej lokalnego Operatora Systemu Dystrybucyjnego.