2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koirajärven vedenottamon rakentaminen
Beschreibung: Hankinnan kohteena on Koirajärven vedenottamon rakentaminen tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti. Urakan suoritusvelvollisuudet ja muut ehdot on esitetty liitteenä olevissa tarjouspyyntöasiakirjoissa. SIA-työt ja hankinnat kuuluvat urakkaan.
Interne Kennung: 619576
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Urakka sisältää lisä- ja muutostöitä.