2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vakbekwaamheidsmanagementsysteem (VMS)
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst, ook namens de deelnemende organisaties, wenst een Overeenkomst aan te gaan met één Opdrachtnemer en is daartoe op zoek naar een Opdrachtnemer die in staat is een Nederlandstalig SaaS vakbekwaamheidsmanagementsysteem (VMS) te leveren met daarbij behorende diensten: implementatie en doorlopend beheer/onderhoud, incl. ondersteuning bij datamigratie, realisatie koppelingen, training en documentatie, beheerprocessen, test/acceptatie, helpdesk en borging van continuïteit en privacy/security. De omvang van de opdracht betreft ~1850 licenties gedurende 10 jaar. De genoemde aantallen zijn indicaties/schattingen waarvan Inschrijver geen rechten kan ontlenen.
Interne Kennung: 2026VrAA_VMS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende Dienst behoudt zich de mogelijkheid voor om gedurende deze aanbestedingsprocedure en gedurende de looptijd van de Overeenkomst de volgende wijzigingen in de Opdracht door te voeren: • Uitbreiding van software met aanvullende modules/modaliteiten. Aanbestedende Dienst behoudt de mogelijkheid om gedurende de looptijd van de Overeenkomst aanvullende modules/modaliteiten te implementeren met Opdrachtnemer. Dit betekent dat het gebruik van software kan worden uitgebreid gedurende de looptijd van de Overeenkomst. • Koppeling of oplossingen tussen de ICT-prestatie en andere systemen/software. Aanbestedende Dienst behoudt de mogelijkheid om gedurende de looptijd van de Overeenkomst een koppeling of andere oplossingen tussen de ICT-prestatie en andere systemen/software in te richten met Opdrachtnemer. • Wijziging van aantal gebruikers. Aanbestedende Dienst behoudt de mogelijkheid om gedurende de looptijd van de Overeenkomst het aantal gebruikers te kunnen wijzigen. Dit kan zowel naar boven als naar beneden zijn, met een maximum van +/- 25%.