See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozszerzenie prawa do użytkowania i serwisu oprogramowania narzędziowego IBM dedykowanego do monitorowania oraz zarządzania DB2 na platformie mainframe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozszerzenie poprzez dostawę dodatkowych licencji o 860 MSU prawa do użytkowania i serwisu oprogramowania narzędziowego IBM, dedykowanego do monitorowania oraz zarządzania DB2 na platformie mainframe: 1) IBM Z Perf Capacity Analytics; 2) IBM OMEGAMON for z/OS; 3) IBM OMEGAMON for Networks; 4) IBM OMEGAMON Storage z/OS; 5) IBM OMEGAMON DE z/OS; 6) IBM DB2 Change Management Solutions Pack for z/OS 1.2; 7) IBM DB2 Performance Solution Pack; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 6 do Zaproszenia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Interne Kennung: 993200.271.043.2026-DZP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozszerzenie poprzez dostawę dodatkowych licencji o 860 MSU prawa do użytkowania i serwisu oprogramowania narzędziowego IBM, dedykowanego do monitorowania oraz zarządzania DB2 na platformie mainframe: 1) IBM Z Perf Capacity Analytics; 2) IBM OMEGAMON for z/OS; 3) IBM OMEGAMON for Networks; 4) IBM OMEGAMON Storage z/OS; 5) IBM OMEGAMON DE z/OS; 6) IBM DB2 Change Management Solutions Pack for z/OS 1.2; 7) IBM DB2 Performance Solution Pack;
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung