457894-2025 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych dla budowy obiektów w ramach retencji górskiej w Nadleśnictwie Krzeszowice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych dla budowy obiektów w ramach retencji górskiej w Nadleśnictwie Krzeszowice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zdań: a) Część I: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa przegród w oddz: 327-b,327-c, 327-d L. Brodła Budowa przegrody z groblą w oddz. 337-c L. Brodła Budowa przegród w oddz. 321-b, 321-c, 321-d L. Brodła Budowa zbiornika w oddz. 342-a L. Brodła Budowa zbiornika bocznego w oddz. 342-a L. Brodła Odbudowa grobli z mnichem przy stawie w Baczynie w oddz: 254-s L. Kopce Renaturyzacja cieku Olszówka oddz. 194-h,j,l, o, 195-i, k L. Tenczynek Budowa przegrody w oddz. 165-a L. Białka Budowa zbiorników bocznych w oddz. 260-f L. Kopce Część II: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa przepustu na drodze L300/3/5 w oddz: 24f/27a wraz z ukształtowaniem terenu w oddz:24-g L. Zabierzów Przebudowa przepustu z piętrzeniem na drodze 220/85 w oddz: L. Białka oddz: 159-c Przebudowa mostu na rzece Racławka w oddz. 44-g/45-c L. Dubie Przebudowa mostu na rzece Racławka w oddz. 37-k/38-g L. Dubie
Vorherige Bekanntmachung180620-2025
Interne KennungSA.270.1.1.2025.NKR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungCzęść I: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa przegród w oddz: 327-b,327-c, 327-d L. Brodła Budowa przegrody z groblą w oddz. 337-c L. Brodła Budowa przegród w oddz. 321-b, 321-c, 321-d L. Brodła Budowa zbiornika w oddz. 342-a L. Brodła Budowa zbiornika bocznego w oddz. 342-a L. Brodła Odbudowa grobli z mnichem przy stawie w Baczynie w oddz: 254-s L. Kopce Renaturyzacja cieku Olszówka oddz. 194-h,j,l, o, 195-i, k L. Tenczynek Budowa przegrody w oddz. 165-a L. Białka Budowa zbiorników bocznych w oddz. 260-f L. Kopce
Interne KennungSA.270.1.1.2025.NKR_1
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungCzęść II: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa przepustu na drodze L300/3/5 w oddz:24f/27a wraz z ukształtowaniem terenu w oddz:24-g L. Zabierzów; Przebudowa przepustu z piętrzeniem na drodze 220/85 w oddz: L. Białka oddz:159-; Przebudowa mostu na rzece Racławka w oddz. 44-g/45-c L. Dubie; Przebudowa mostu na rzece Racławka w oddz. 37-k/38-g L. Dubie.
Interne KennungSA.270.1.1.2025.NKR_2