See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego (dydaktyka).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego (dydaktyka), przeznaczonych na działalność dydaktyczną dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 18 zadań (ofert częściowych): 2.1. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Abo lub równoważne; 2.2. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Alchem lub równoważne; 2.3. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Avantor lub równoważne; 2.4. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Bionovo lub równoważne; 2.5. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Bio-Rad lub równoważne; 2.6. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Bor-Pol lub równoważne; 2.7. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Chemland lub równoważne; 2.8. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Corning lub równoważne; 2.9. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Eppendorf lub równoważne; 2.10. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Genoplast lub równoważne; 2.11. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Labo24 lub równoważne; 2.12. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Medlab lub równoważne; 2.13. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Merck lub równoważne; 2.14. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Pol-Aura lub równoważne; 2.15. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Sarstedt lub równoważne; 2.16. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Symbios lub równoważne; 2.17. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Warchem lub równoważne; 2.18. Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Werfen lub równoważne. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: DZP.25.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437110 Pipettenspitzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Abo lub równoważne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego (dydaktyka), przeznaczonych na działalność dydaktyczną dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza oferowania większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglenia wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Alchem lub równoważne
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Avantor lub równoważne
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Bionovo lub równoważne
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Bio-Rad lub równoważne
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Bor-Pol lub równoważne
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Chemland lub równoważne
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Corning lub równoważne
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Eppendorf lub równoważne
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Genoplast lub równoważne
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Labo24 lub równoważne
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Medlab lub równoważne
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Merck lub równoważne
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Pol-Aura lub równoważne
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Sarstedt lub równoważne
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Symbios lub równoważne
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Warchem lub równoważne
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Drobny sprzęt Laboratoryjny według katalogu: Werfen lub równoważne
Interne Kennung: Część 18