457957-2025 - Ergebnis
Tschechien – Grundstückspflege – STC kraj - oblast Mnichovo Hradiště - sečení 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSTC kraj - oblast Mnichovo Hradiště - sečení 2024
BeschreibungV rámci zakázky bude prováděno sečení travních porostů u komunikací I. třídy a dálnic II. třídy ve Středočeském kraji, v oblasti SEVEROVÝCHOD Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, po dobu 24 měsíců.
Interne Kennung04PU-001985
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0001