See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inwestorstwo zastępcze – obsługa zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja założenia pałacowo-parkowego w Nawrze na Muzeum Ziemiaństwa im. Rodziny Sczanieckich” – część II
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest pełnienie przez Wykonawcę obowiązków inwestora zastępczego poprzez kompleksową obsługę realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja założenia pałacowo-parkowego w Nawrze na Muzeum Ziemiaństwa im. Rodziny Sczanieckich” w zakresie organizowania i koordynacji robót budowlanych oraz obsługi roszczeń wynikających z rękojmi i gwarancji, przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych i z przypisanymi im zakresami obowiązków i odpowiedzialności, prowadzących do terminowej, bezusterkowej i w granicach zbiorczego zestawienia kosztów realizacji zadania.
Interne Kennung: ZP/5/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem Umowy jest pełnienie przez Wykonawcę obowiązków inwestora zastępczego poprzez kompleksową obsługę realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja założenia pałacowo-parkowego w Nawrze na Muzeum Ziemiaństwa im. Rodziny Sczanieckich” w zakresie organizowania i koordynacji robót budowlanych oraz obsługi roszczeń wynikających z rękojmi i gwarancji, przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych i z przypisanymi im zakresami obowiązków i odpowiedzialności, prowadzących do terminowej, bezusterkowej i w granicach zbiorczego zestawienia kosztów realizacji zadania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 79994000 Vertragsverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001