2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Bateweg e.o. Woubrugge
Beschreibung: Aanbesteder is voornemens een Opdracht te verstrekken voor de herinrichting van de Bateweg en omgeving in Woubrugge. Binnen dit project wordt de riolering vervangen, alle bestratingsmaterialen vervangen, groenvakken verplaatst en/of vergroot, wegen verkeerskundig opnieuw ingericht en een extra Hemelwater riool met bijbehorende drainage aangelegd. Het project bevat de volgende grenzen: Ten noorden en oosten de Emmalaan, Ten zuiden het Beatrixplantsoen en ten westen de Bateweg. Er is ook nog een apart gebied, dit betreft de Schoolstraat. Het project bevat de volgende grenzen: Ten noorden en oosten de Emmalaan, Ten zuiden het Beatrixplantsoen en ten westen de Bateweg. Er is ook nog een apart gebied, dit betreft de Schoolstraat.
Interne Kennung: 50952-1
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 03441000 Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten, 03451300 Sträucher, 03452000 Bäume, 14211000 Sand, 14212410 Mutterboden, 44113130 Pflastersteine, 44113140 Schotter, 44113600 Bitumen und Asphalt, 44131000 Sinkkästen, 44163130 Abzugsrohre, 44423750 Ablaufroste, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233320 Fundamentierungsarbeiten für Landstraßen, 45233330 Fundamentierungsarbeiten für Straßen, 45233340 Fundamentierungsarbeiten für Fußwege, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1