2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instroomronde WMO Jeugdwet 2027
Beschreibung: In 2023 heeft de gemeente Goeree-Overflakkee een openbare aanbesteding gehouden voor de Wmo en Jeugd. Conform hetgeen gesteld in het inkoopdocument hebben geïnteresseerde ondernemers, die nog geen raamovereenkomst hebben afgesloten, in een jaarlijkse instroomronde de gelegenheid om alsnog in te stromen. Deze aankondiging ziet hierop. U wordt verwezen naar de in Mercell gepubliceerde inkoopdocumentatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: In 2023 heeft de gemeente Goeree-Overflakkee een openbare aanbesteding gehouden voor de Wmo en Jeugd. Conform hetgeen gesteld in het Inkoopdocument hebben geïnteresseerde ondernemers, die nog geen raamovereenkomst hebben afgesloten, in een jaarlijkse instroomronde de gelegenheid om alsnog in te stromen. Dit betreft de instroomronde 2027 waarbij geïnteresseerde ondernemers zich aan kunnen melden voor een overeenkomst per 1-1-2027. Zie voor informatie de inkoopdocumentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000