See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 2 średnich samochodów ratowniczo – gaśniczych w ramach Projektu: „Rozwijanie systemu ratownictwa i ochrony przed zjawiskami katastrofalnymi poprzez doposażenie OSP w samochody ratowniczo-gaśnicze” z podziałem na części”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych (GBA) wraz z wyposażeniem dla ochotniczych straży pożarnych województwa lubuskiego. 2. Zamówienie jest podzielone na części: Część I – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Budachów Część II – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Czarnów 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określa załącznik nr 9 do SWZ. Szczegółowe informacje na temat przedmiotowych i podmiotowych środków dowodowych zawiera rozdział XVI SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 317594-2026
Interne Kennung: E.VI/EU/01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Budachów
Beschreibung: Część I – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Budachów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określa załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Czarnów
Beschreibung: Część II – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Czarnów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określa załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Część II