2. Verfahren
Verfahren
Titel: Indkøb og levering af merchandise til SDU
Beschreibung: Ordregiver offentliggør hermed udbud af rammeaftale vedrørende merchandise produkter inden for følgende områder; Alm. beklædning; T-shirts med korte- og lange ærmer, hættetrøjer m/U lynlås, SportLøbetrøjer Reklameartikler med SDU-logo; Drikkedunke, keyhangers, cafékrus, termoflaske, termokrus, paraply mv. Gaveartikler; Firmagaver Fx skåle, træfigurer mv. SpecialproduktionFx muleposer, caps mv.
Vorherige Bekanntmachung: 415064-2025
Interne Kennung: 510107
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung, 39560000 Diverse Textilwaren, 18530000 Geschenkartikel, 18412000 Sportkleidung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Forlængelse i op til yderligere 2 x 12 måneder