See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja placów zabaw na terenach nieruchomości stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenach należących do zasobów TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 3 zadania (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 1 – dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie w podwórzu budynku przy ul. Wileńskiej 1-13 (nr dz. 14/8, 16/4,17/2, AM-5, Obręb Brochów) we Wrocławiu, należącym do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1 b) Zadanie nr 2 – dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie w podwórzu budynku przy ul. Wileńskiej 15-27 (nr dz. 14/8, 16/4,17/2, AM-5, Obręb Brochów) we Wrocławiu, należącym do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 2 c) Zadanie nr 3 – dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie w podwórzu budynku przy ul. Wileńskiej 29-37/Pionierów 5,7 (nr dz. 14/8, 16/4,17/2, AM-5, Obręb Brochów) we Wrocławiu, należącym do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 3 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 3 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 1-3.
Vorherige Bekanntmachung: 358714-2026
Interne Kennung: BZP.360.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem przy ul. Wileńskiej 1-13
Beschreibung: Dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie w podwórzu budynku przy ul. Wileńskiej 1-13 (nr dz. 14/8, 16/4,17/2, AM-5, Obręb Brochów) we Wrocławiu, należącym do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem przy ul. Wileńskiej 15-27
Beschreibung: dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie w podwórzu budynku przy ul. Wileńskiej 15-27 (nr dz. 14/8, 16/4,17/2, AM-5, Obręb Brochów) we Wrocławiu, należącym do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 2
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem przy ul. Wileńskiej 29-37/Pionierów 5,7
Beschreibung: dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie w podwórzu budynku przy ul. Wileńskiej 29-37/Pionierów 5,7 (nr dz. 14/8, 16/4,17/2, AM-5, Obręb Brochów) we Wrocławiu, należącym do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 3
Interne Kennung: Zadanie 3