2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie i rozwój Zintegrowanego Informatycznego Systemu Zarządzania Przedsiębiorstwem oraz utrzymanie licencji ATiK Oracle.
Beschreibung: Przedmiotem zadania jest świadczenie usług polegających na obsłudze zgłoszeń, wsparciu i utrzymaniu i rozwoju ZISZP oraz utrzymanie licencji ATiK Oracle. Z podziałem na części: Część 1 1. Zakresy usług wsparcia i utrzymania oraz rozwoju Zintegrowanego Informatycznego Systemu Zarządzania Przedsiębiorstwem (ZISZP): 1) Obsługa zgłoszeń dotyczących działania pakietu Oracle E-Business Suite w ramach oprogramowania standardowego w zakresie warstwy bazodanowej i warstwy aplikacyjnej zgodnie z opisanymi poziomami serwisu, 2) Wsparcie i utrzymanie modyfikacji systemu ZISZP posiadanych przez Zamawiającego zgodnie z opisanymi poziomami serwisu, 3) Wykonanie przeglądu „0” w zakresie sprzętu i oprogramowania pod względem ilościowym, licencyjnym, funkcjonalnym, wydajnościowym i bezpieczeństwa teleinformatycznego, 4) Zapewnienie wydajności Systemu ZISZP na poziomie określonym przez Zamawiającego w ramach przeglądu „0”, 5) Wykonywanie cyklicznych przeglądów, audytów i strojenia Systemu ZISZP, 6) Tworzenie i implementacja modyfikacji Systemu ZISZP oraz interfejsów do innych systemów Zamawiającego wraz z świadczeniem Gwarancji jakości w czasie trwania Umowy. Zmiany te będą rozliczane niezależnie od ryczałtowej opłaty utrzymaniowej w ramach ustalonej w Umowie Puli osobodni (1000 jednostek osobodni). 7) Wsparcie użytkowników biznesowych (bieżąca administracja – weryfikacja logów; jeden klon w miesiącu; wgrywanie poprawek na środowisko PROD; bieżące wsparcie użytkowników). Część 2 Utrzymanie licencji ATiK Oracle
Interne Kennung: 200/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część 1 - wsparcie i utrzymanie oraz rozwój ZISZP
Beschreibung: Przedmiotem zadania jest świadczenie usług polegających na obsłudze zgłoszeń, wsparciu i utrzymaniu i rozwoju ZISZP oraz utrzymanie licencji ATiK Oracle. Z podziałem na części: I. Część 1 1. Zakresy usług wsparcia i utrzymania oraz rozwoju Zintegrowanego Informatycznego Systemu Zarządzania Przedsiębiorstwem (ZISZP): 1) Obsługa zgłoszeń dotyczących działania pakietu Oracle E-Business Suite w ramach oprogramowania standardowego w zakresie warstwy bazodanowej i warstwy aplikacyjnej zgodnie z opisanymi poziomami serwisu, 2) Wsparcie i utrzymanie modyfikacji systemu ZISZP posiadanych przez Zamawiającego zgodnie z opisanymi poziomami serwisu, 3) Wykonanie przeglądu „0” w zakresie sprzętu i oprogramowania pod względem ilościowym, licencyjnym, funkcjonalnym, wydajnościowym i bezpieczeństwa teleinformatycznego, 4) Zapewnienie wydajności Systemu ZISZP na poziomie określonym przez Zamawiającego w ramach przeglądu „0”, 5) Wykonywanie cyklicznych przeglądów, audytów i strojenia Systemu ZISZP, 6) Tworzenie i implementacja modyfikacji Systemu ZISZP oraz interfejsów do innych systemów Zamawiającego wraz z świadczeniem Gwarancji jakości w czasie trwania Umowy. Zmiany te będą rozliczane niezależnie od ryczałtowej opłaty utrzymaniowej w ramach ustalonej w Umowie Puli osobodni (1000 jednostek osobodni). 7) Wsparcie użytkowników biznesowych (bieżąca administracja – weryfikacja logów; jeden klon w miesiącu; wgrywanie poprawek na środowisko PROD; bieżące wsparcie użytkowników).
Interne Kennung: 200/PN/ZP/TL/25-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp.
Los: LOT-0005
Titel: Część 2 - utrzymanie licencji ATiK Oracle
Beschreibung: Część 2 Utrzymanie licencji ATiK Oracle
Interne Kennung: 200/PN/ZP/TL/25-2