See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych do statków powietrznych będących na zaopatrzeniu 1 BLTr.
Beschreibung: Dostawa technicznych środków materiałowych do statków powietrznych będących na zaopatrzeniu 1 BLTr
Interne Kennung: 10/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34730000 Teile für Luftfahrzeuge, Raumfahrzeuge und Hubschrauber
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Żarówki i bezpieczniki do śmigłowców Mi-8
Beschreibung: Żarówki i bezpieczniki do śmigłowców Mi-8
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 34731700 Teile für Hubschrauber
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Żarówki i bezpieczniki do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Żarówki i bezpieczniki do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Elementy łączące i podkładki do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Elementy łączące i podkładki do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Uszczelki i pierścienie do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Uszczelki i pierścienie do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 44425000 Ringe, Dichtungen, Stäbe und Vergussmassen
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Wkręty do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Wkręty do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 44531510 Bolzen und Schrauben
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Podkładki do śmigłowców Mi-8
Beschreibung: Podkładki do śmigłowców Mi-8
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 44530000 Verbindungselemente
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Przekaźniki do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Przekaźniki do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 31221000 Elektrische Relais
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Elementy elektryczne do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Elementy elektryczne do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – Baterie do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Baterie do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 9
Haupteinstufung (cpv): 31440000 Batterien
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Elementy dodatkowe do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – Elementy filtrujące do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Elementy filtrujące do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 11
Haupteinstufung (cpv): 42913400 Kraftstofffilter
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – Elementy filtrujące do śmigłowców Mi-8
Beschreibung: Elementy filtrujące do śmigłowców Mi-8
Interne Kennung: Część nr 12
Haupteinstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – Łączniki do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Łączniki do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 – Obejmy ślimakowe do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Obejmy ślimakowe do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 – Wyposażenie słuchawek do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Wyposażenie słuchawek do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 15
Haupteinstufung (cpv): 32342100 Kopfhörer
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 – Linki do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Linki do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 – Akumulatory do śmigłowców Mi-8
Beschreibung: Akumulatory do śmigłowców Mi-8
Interne Kennung: Część nr 17
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 – Akumulatory do śmigłowców W-3WA
Beschreibung: Akumulatory do śmigłowców W-3WA
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 – Materiały elektroniczne - pozostałe
Beschreibung: Materiały elektroniczne - pozostałe
Interne Kennung: Część nr 19
Haupteinstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 – Elementy łączące do samolotów G550 i B737-800
Beschreibung: Elementy łączące do samolotów G550 i B737-800
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 – Uszczelki do samolotów G550
Beschreibung: Uszczelki do samolotów G550
Interne Kennung: Część nr 21
Haupteinstufung (cpv): 44425200 Gummidichtungen
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 – Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800
Beschreibung: Elementy dodatkowe do samolotów G550 i B737-800
Interne Kennung: Część nr 22
Haupteinstufung (cpv): 34731000 Teile für Luftfahrzeuge
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 – Opony do samolotów B737-800
Beschreibung: Opony do samolotów B737-800
Interne Kennung: Część nr 23
Haupteinstufung (cpv): 34731800 Reifen für Luftfahrzeuge
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 – Opony do samolotów G550
Beschreibung: Opony do samolotów G550
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 – Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów B737-800
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 – Urządzenia / agregaty do samolotów G550
Beschreibung: Urządzenia / agregaty do samolotów G550
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 – Elementy zasobników C-MUSIC
Beschreibung: Elementy zasobników C-MUSIC
Interne Kennung: Część nr 27