2. Verfahren
Verfahren
Titel: Communicatiediensten
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op het contracteren van één (1) full service communicatie-bureau voor de structurele inkoop van uiteenlopende communicatiediensten en -producten. De gewenste af te nemen diensten en producten bestrijken zowel losse onderdelen van, als complete communicatieprocessen. Producten en/of diensten die waterschap Scheldestromen verwacht af te nemen, zijn onder meer: ● strategie- en conceptontwikkeling, zoals het vervaardigen van campagne- en communicatieplannen; ● vormgeving en dtp; ● realisatie van concrete middelen, zoals magazines, infographics, folders, banners en content voor socials; ● inkoop van media t.b.v. losse advertenties en structurele pagina in de regionale huis-aan-huisbladen; ● huisstijl, beheer en mogelijk actualisering ● het instellen, beheer en monitoring van social media campagnes; ● inkoop van media t.b.v. losse advertenties en structurele pagina in de regionale huis-aan-huisbladen; ● huisstijl, beheer en mogelijk actualisering ● foto-, film- en videodiensten De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om specifieke vormgevings- en opmaakwerkzaamheden desgewenst in eigen beheer uit te voeren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321100 Film- und Videoausrüstung, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341400 Werbekampagnen, 79342000 Marketing, 79961100 Werbefotografie, 92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm
5. Los
Los: LOT-0000