See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego dla UM Gliwice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załącznikach nr 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 7f do SWZ "Opis przedmiotu zamówienia". Wymagany termin gwarancji: warunki, okres i zakres gwarancji opisano w załącznikach nr 6a, 6b, 6c, 6d, 6e i 6f do SWZ "wzór umowy" oraz w załącznikach nr 7a, 7b, 7c, 7d, 7e i 7f do SWZ "opis przedmiotu zamówienia".
Vorherige Bekanntmachung: 170171-2025
Interne Kennung: ZA.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30216130 Strichcodeleser, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233300 Chipkartenleser, 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher), 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48620000 Betriebssysteme, 30233160 Streamer-Laufwerk, 30232000 Peripheriegeräte, 48610000 Datenbanksysteme, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 7a do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia". Wymagany termin gwarancji: warunki, okres i zakres gwarancji opisano w załączniku nr 6a do SWZ "wzór umowy" oraz w załączniku nr 7a do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia",
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 7b do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia". Wymagany termin gwarancji: warunki, okres i zakres gwarancji opisano w załączniku nr 6b do SWZ "wzór umowy" oraz w załączniku nr 7b do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia",
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30233300 Chipkartenleser, 30216130 Strichcodeleser, 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 7c do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia". Wymagany termin gwarancji: warunki, okres i zakres gwarancji opisano w załączniku nr 6c do SWZ "wzór umowy" oraz w załączniku nr 7c do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia",
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 7d do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia". Wymagany termin gwarancji: warunki, okres i zakres gwarancji opisano w załączniku nr 6d do SWZ "wzór umowy" oraz w załączniku nr 7d do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia",
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 7e do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia". Wymagany termin gwarancji: warunki, okres i zakres gwarancji opisano w załączniku nr 6e do SWZ "wzór umowy" oraz w załączniku nr 7e do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia",
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48620000 Betriebssysteme, 30233160 Streamer-Laufwerk
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 7f do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia". Wymagany termin gwarancji: warunki, okres i zakres gwarancji opisano w załączniku nr 6f do SWZ "wzór umowy" oraz w załączniku nr 7f do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia",
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)