2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skládkování a likvidace uličních smetků
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby, spočívající v převzetí, odvozu a likvidaci uličních smetků dle podmínek uvedených dále v této ZD. Jedná se o odpad katalogové číslo 20 03 03, Uliční smetky, kategorie O. Závazné podmínky plnění: • jedna otočka na skládku cca 22 tun, • dodavatel má povinnost mít k dispozici celkem 8 kusů nižších i vyšších kontejnerů, a to ve svém vlastnictví, • povinnost do 48 hodin od výzvy objednatele vyvézt 44 tun. Předpokládané množství za rok je 2.500 tun, a to v období od března do listopadu. Původcem odpadu jsou Technické služby města Liberec, p.o. Odpad vzniká na území Statutárního města Liberec činností Technických služeb města Liberec, p.o. - strojní zametání komunikací a chodníků ve vlastnictví Statutárního města Liberec. Odpad je uložen na shromaždišti v ulici Otavská v Liberci. Prostor je uzamčen a monitorován kamerovým systémem. Odvážet je potřeba průběžně, aby nedocházelo k naplnění kapacity shromaždiště. Kapacita je odhadována na max. 50 tun. Dodavatel si musí sám zajistit vykládku, nakládku zajišťuje objednatel. Skládka musí mít oprávnění k přijímání odpadu 200303. S odpady bude nakládáno dle zákona o odpadech a jejich přijetí do zařízení bude potvrzeno na průvodce. Pokud se v této zadávací dokumentaci vyskytují specifické názvy či jiná označení technologií nebo výrobků, povoluje zadavatel (je-li to technicky možné) jejich nahrazení kvalitativně a technicky srovnatelnými technologiemi nebo výrobky (se shodnými nebo vyššími parametry), při zajištění plné kompatibility se stávající infrastrukturou a vybavením zadavatele.
Interne Kennung: VZ/26/0021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001