458152-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tonerpatronen – Výzva č. 3 - Dynamický nákupní systém na dodávky tonerů pro Plzeňský kraj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýzva č. 3 - Dynamický nákupní systém na dodávky tonerů pro Plzeňský kraj
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky tonerů pro centrálního zadavatele a organizace Plzeňského kraje. Smlouva je uzavřena na dobu určitou tj. od 1. 3. 2025 do 1. 9. 2025. Plnění bude zahájeno po její účinnosti.
Vorherige Bekanntmachung628027-2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung3