2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Dienstverlening
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het selecteren en contracteren van één of meerdere leveranciers voor de levering van ICT-dienstverlening aan OVER-gemeenten, voor een periode van minimaal vier tot acht jaar. De definitieve kavelinrichting – integraal bij één leverancier of verdeeld over meerdere kavels – als ook de duur van de overeenkomst wordt mede bepaald op basis van de uitkomsten van deze marktconsultatie. Voor meer informatie over de diensten en overige aspecten aangaande de marktconsultatie en aanbesteding, zie het Marktconsultatiedocument. Voor zover de informatie nu al beschikbaar is, is deze terug te vinden in het Marktconsultatiedocument.
Interne Kennung: OG 202605-2600141
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het selecteren en contracteren van één of meerdere leveranciers voor de levering van ICT-dienstverlening aan OVER-gemeenten, voor een periode van minimaal vier tot acht jaar. De definitieve kavelinrichting – integraal bij één leverancier of verdeeld over meerdere kavels – als ook de duur van de overeenkomst wordt mede bepaald op basis van de uitkomsten van deze marktconsultatie. Voor meer informatie over de diensten en overige aspecten aangaande de marktconsultatie en aanbesteding, zie het Marktconsultatiedocument.
Interne Kennung: 1