See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do zabiegów nerkozastępczych wraz z dzierżawą urządzeń, bronchoskopów jednorazowych wraz z monitorem oraz sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do zabiegów nerkozastępczych wraz z dzierżawą urządzeń, bronchoskopów jednorazowych wraz z monitorem oraz sprzętu medycznego jednorazowego użytku, zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2.1-2.5 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów (części) – Załącznik nr 2.1-2.5 do SWZ; b) Projekty umów (warunki realizacji zamówienia) : – Załącznik nr 7.1 do SWZ (Pakiety nr 1-3) ; - Załącznik nr 7.2 do SWZ (Pakiet nr 4); – Załącznik nr 7.3 do SWZ (Pakiet nr 5).
Interne Kennung: DA.ZP.242.35.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do zabiegów nerkozastępczych wraz z dzierżawą urządzeń. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 1).
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa materiałów do zabiegów nerkozastępczych wraz z dzierżawą urządzeń. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 2).
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku wraz z dzierżawą urządzeń. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 3).
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2.4 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 4).
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bronchoskopów jednorazowych wraz z monitorem . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2.5 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 5).
Interne Kennung: Pakiet nr 5