2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair HHSK
Beschreibung: Het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering het leveren, plaatsen en onderhouden van meubilair op locaties. De maximale waarde is € 398.000
Interne Kennung: A0374
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering het leveren, plaatsen en onderhouden van meubilair op locaties. De maximale waarde is € 325.330
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van één (1) jaar, met één (1) optie tot verlenging van één (1) jaar, en vervolgens twee (2) opties tot verlenging van twee (2) jaar, eenzijdig door Opdrachtgever in te roepen.