See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów medycznych i akcesoriów stosowanych w innych zabiegach chirurgii oka, materiałów chirurgicznych do witrektomii oraz dzierżawa aparatu do witrektomii
Beschreibung: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej ustawą Pzp oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". W sprawach nieuregulowanych zapisami niniejszej SWZ, stosuje się przepisy wspomnianej ustawy Pzp wraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje innego sposobu komunikowania się z Wykonawcami niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, z uwzględnieniem art. 65 ust. 1 pkt 4 Pzp. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postepowaniu. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych i akcesoriów stosowanych w innych zabiegach chirurgii oka, materiałów chirurgicznych do witrektomii oraz dzierżawa aparatu do witrektomii (szczegółowy opis określono w załączniku nr 2 - formularz asortymentowo-cenowy i załączniku nr 2a – parametry techniczne do SWZ). 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4.1 i 4.2 do SWZ (w zależności na który pakiet złoży ofertę).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial