2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten Uitwerking VO Fietsroute Lincolnpark
Beschreibung: Deze opdracht betreft het uitwerken van het Schetsontwerp (SO) voor de fietsroute PARK21 – Lincolnpark – Stadscentrum/Station Hoofddorp tot een Voorontwerp (VO). De uitwerking leidt tot een projectuitvoeringsbesluit waar het VO wordt vastgesteld en samen met de bijbehorende kostenraming het krediet beschikbaar wordt gesteld door de gemeenteraad, zodat verder kan worden gegaan met de uitwerkingsfase waarin het werk daadwerkelijk wordt gerealiseerd. juiste omvang volgt zie later in de leidraad
Interne Kennung: 2026-547
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Om tot een proportionele aanbesteding te komen is gekozen voor een Niet Openbare procedure. Waardoor aan slechts 5 gegadigde een offerte zal worden verlangd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ingenieursdiensten (ID) Uitwerking VO Fietsroute Lincolnpark
Beschreibung: Deze opdracht betreft het uitwerken van het Schetsontwerp (SO) voor de fietsroute PARK21 – Lincolnpark – Stadscentrum/Station Hoofddorp tot een Voorontwerp (VO). De uitwerking leidt tot een projectuitvoeringsbesluit waar het VO wordt vastgesteld en samen met de bijbehorende kostenraming het krediet beschikbaar wordt gesteld door de gemeenteraad, zodat verder kan worden gegaan met de uitwerkingsfase waarin het werk daadwerkelijk wordt gerealiseerd. nog exact niet bekend ruimschoots boven de Europese aanbestedingsgrens
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nog niet bekend