2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pełnej pogwarancyjnej obsługi serwisowej do Angiografu Philips Azurion na okres 36 miesięcy płatne w ratach miesięcznych
Beschreibung: Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/48/2026/RG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert ze względu na konieczność zapewnienia ciągłości pracy angiografu Philips Azurion wykorzystywanego do wykonywania procedur medycznych oraz zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów. Brak zawarcia umowy serwisowej może skutkować ograniczeniem możliwości wykonywania świadczeń zdrowotnych. Zamawiający, po przeanalizowaniu całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych stwierdza, że konieczne jest pilne zawarcie umowy, a tym samym nie jest możliwe zachowanie terminu składnia ofert o którym mowa w art. 138 ust. 1 uPzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony Załącznik nr 2 do SWZ.