2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu prac gospodarczych w obiektach Sądu Okręgowego w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu prac gospodarczych w obiektach Sądu Okręgowego w Warszawie zlokalizowanych na terenie m.st. Warszawy i w Górze Kalwarii, wymienionych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/OG/9/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63110000 Frachtumschlag und -lagerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63111000 Containerumschlag, 98390000 Andere Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu prac gospodarczych w obiektach Sądu Okręgowego w Warszawie zlokalizowanych na terenie m.st. Warszawy i w Górze Kalwarii, wymienionych w opisie przedmiotu zamówienia