2. Verfahren
Verfahren
Titel: Handmatige ondersteuning groenonderhoud gemeente Rijswijk
Beschreibung: Handmatige ondersteuning groenonderhoud gemeente Rijswijk Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Handmatige ondersteuning van het groenonderhoud in de openbare ruimte. Er kan ondersteuning worden uitgevraagd voor zowel de eigen dienst als werkbedrijf De Binnenbaan. Deze ondersteuning omvat onder andere, maar is niet gelimiteerd tot: - Verwijderen van stam- en wortelopschot; - Verwijderen van onkruid in beplanting; - Maaien rondom bomen en/of obstakels; - Verwijderen van onkruid op verharding; - Verwijderen van zwerfafval in de openbare ruimte.
Interne Kennung: SB-012-2026-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is een optie tot verlenging looptijd van 2 keer 1 jaar.