2. Verfahren
Verfahren
Titel: 23868 | Raamovereenkomst Civieltechnische ontwerp- en adviesdiensten Valkenhorst te Katwijk
Beschreibung: In januari 2026 is het omgevingsplan Valkenhorst onherroepelijk vastgesteld en medio maart 2026 is de eerste verkoop van drie ontwikkelvelden gestart. Voor de verdere ontwikkeling van Valkenhorst zoekt het Rijksvastgoedbedrijf middels een raamovereenkomst (ROK) drie ingenieursbureaus die het Rijksvastgoedbedrijf gedurende de komende vier tot zes jaar ondersteunen bij de verdere planuitwerking en bij de voorbereiding en begeleiding van de eerste uitvoeringscontracten. De totale verwachte behoefte aan ingenieursdiensten zoals beschreven, of logischerwijs volgend uit 23868 Scopeomschrijving civieltechnische ontwerp- en adviesproducten Valkenhorst bedraagt € 1.300.000 per jaar.
Interne Kennung: 23868
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 23868 | Raamovereenkomst Ingenieursdiensten Valkenhorst
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad aanmeldfase paragraaf 2.1. -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.