2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie: verlenging overeenkomst Schoolyear
Beschreibung: Firda is voornemens een overeenkomst met Schoolyear B.V. af te sluiten inzake de oplossingen “Safe Exam Workspace” en “Azure Virtual Desktop (AVD) Add-On''. De opdracht betreft de levering van, en dienstverlening m.b.t., blokkeersoftware ten behoeve van digitaal toetsen binnen Firda. Vanuit Surf zijn er na de marktconsultatie (april 2024) geen mogelijke leveranciers van beveiligingsoplossingen kenbaar gemaakt die aan de gestelde functionele en organisatorische eisen te kunnen voldoen. Daarnaast heeft Firda voorafgaand deze publicatie een marktonderzoek gedaan. Hieruit is gebleken dat op dit moment geen andere leveranciers in de markt aanwezig zijn die kunnen aanbieden wat Firda wenst. Het product Schoolyear van de firma Schoolyear B.V. is beschikbaar in de markt als oplossing die voldoet aan de vereisen van Firda. Omdat er op dit moment geen andere leverancier bekend is die deze dienstverlening en leveringen op deze wijze kan aanbieden, is het niet doelmatig om een openbare Europese aanbesteding te organiseren.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000