45838-2025 - Ergebnis
Niederlande – Unterhaltungsdienste – Mini-tank en mini-jeep adventure NMM 2025-2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mini-tank en mini-jeep adventure NMM 2025-2030
Beschreibung: Nadat er geen reactie is ontvangen op de aankondiging vrijwillige transparantie vooraf heeft SKD een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging doorlopen, als bedoeld onder paragraaf 2.2.1.7. van de Aanbestedingswet 2012. De overeenkomst ziet op het beschikbaar stellen en operationeel houden van all-electric apparatuur voor het doel van een mini-tank en mini-jeep adventure op het terrein van het Nationaal Militair Museum te Soesterberg en loopt vanaf 15 februari 2025 tot en met 14 februari 2030 (met een mogelijkheid tot verlenging van 5 jaar). Beschikbaar stellen van all-electric apparatuur, zijnde tenminste 3 mini-tanks (geschikt voor personen van 1,35m tot 2,0m) en tenminste 5 mini-jeeps (geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar). Afrekening geschiedt op basis van de Revenue Share Agreement waarbij contractant een percentage van de door NMM gerealiseerde omzet verkrijgt. De omzet van contractant tot en met 2030 is geraamd op circa 350.000 euro.
Interne Kennung: 24-002
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92300000 Unterhaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Mini-tanks en mini-jeeps 2025-2030
Beschreibung: De overeenkomst ziet op het beschikbaar stellen en operationeel houden van all-electric apparatuur voor het doel van een mini-tank en mini-jeep adventure op het terrein van het Nationaal Militair Museum te Soesterberg en loopt vanaf 15 februari 2025 tot en met 14 februari 2030 (met een mogelijkheid tot verlenging van 5 jaar). Het beschikbaar stellen en operationeel houden van all-electric apparatuur voor het doel van een mini-tank en mini-jeep adventure, voor de duur van initieel zes (6) jaren, welke optioneel met vijf (5) jaren verlengd kan worden. Afrekening geschiedt op basis van de Revenue Share Agreement waarbij contractant een percentage van de door NMM gerealiseerde omzet verkrijgt. De omzet van contractant tot en met 2030 is geraamd op circa 350.000 euro.
Interne Kennung: 1