458387-2026 - Ergebnis
Polen – Installation von elektrischen Einrichtungen – Modernizacja układu zabezpieczeń elektrycznych bloku BGP w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja układu zabezpieczeń elektrycznych bloku BGP w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie
BeschreibungModernizacja układu zabezpieczeń elektrycznych bloku BGP w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie
Vorherige Bekanntmachung304548-2026
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00067/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje prawo opcji w celu i zakresie opisanym poniżej. Prawo opcji obejmuje: a) dostawę i wymianę przekaźnika Buchholza, b) wymianę kompletu przekładników prądowych w układzie zabezpieczeń generatora – komplet przekładników posiada Zamawiający, c) wymianę kompletu przekładników napięciowych w układzie zabezpieczeń generatora –komplet przekładników posiada Zamawiający. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację Zamówienia objętego opcją. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ (Projekt Umowy).