2. Verfahren
Verfahren
Titel: inhuur extern medisch personeel
Beschreibung: De huidige overeenkomsten voor de inhuur van medisch personeel lopen per 31 december 2026 af. Omdat er nog steeds behoefte is aan een flexibele schil van verschillende specialismen op het gebied van medisch personeel worden de Raamovereenkomsten opnieuw aanbesteed. De gemeente, waarvan voornamelijk de afdelingen jeugdgezondheidszorg (JGZ), GGD algemeen en GGD ambulancezorg hebben een flexibele schil voor personeel nodig om noodzakelijke medewerkers te kunnen vervangen bij ziekte, piek, vervanging of (tijdelijke) uitbreiding van personeel, zodat de dienstverlening gecontinueerd kan worden. De aanbesteding is verdeeld in 2 percelen. De gemeente wenst per perceel maximaal 3 Ondernemers te contracteren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 medisch personeel algemeen
Beschreibung: Perceel 1 is voor alle medische functies binnen de gemeente waarvan de GGD Haaglanden en de jeugdgezondheidszorg ( JGZ) de grootste afnemers zijn maar ook andere afdelingen van de gemeente die extern personeel medisch personeel nodig hebben kunnen gebruik maken van deze raamovereenkomsten Bij deze aanbesteding wordt onder medisch personeel verstaan; personeel dat bevoegd is om medische handelingen te verrichten of hierbij te ondersteunen. Denk daarbij aan verpleegkundigen, artsen, doktersassistenten, ambulanceverpleegkundigen, ambulancechauffeurs en verpleegkundig centralisten meldkamer Ambulancezorg.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Gemeente Den Haag overweegt om een aantal aanvullende diensten bij de winnende Ondernemer(s) af te nemen. Het gaat om de onderstaande opties. De opties wegen niet mee in de beoordeling. De Gemeente Den Haag heeft eenzijdig het recht, maar niet de verplichting, om de onderstaande opties bij de winnende Ondernemer(s) af te nemen gedurende de looptijd van de Overeenkomst. • Optie 1: De inzet van de navolgende functies voor perceel 1 van verpleegkundig specialist en verpleegkundig expert. • Optie 2: De inzet van medische functies die niet in bovenstaande overzichten van perceel 1 en perceel 2 zijn genoemd maar waar de komende jaren wel behoefte aan kan ontstaan bij de Gemeente.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 inhuur medisch personeel ambulancezorg en meldkamer
Beschreibung: Perceel 2 is voor de inzet van extern medisch personeel voor de ambulancezorg en de meldkamer van de ambulancezorg van der GGD. Bij dit perceel wordt onder medisch personeel verstaan; personeel dat bevoegd is om medische handelingen te verrichten of hierbij te ondersteunen. Denk daarbij aan ambulanceverpleegkundigen, ambulancechauffeurs en verpleegkundig centralisten meldkamer Ambulancezorg.
Beschreibung der Optionen: van de Overeenkomst. • Optie 1: De inzet van de navolgende functies voor perceel 1 van verpleegkundig specialist en verpleegkundig expert. • Optie 2: De inzet van medische functies die niet in bovenstaande overzichten van perceel 1 en perceel 2 zijn genoemd maar waar de komende jaren wel behoefte aan kan ontstaan bij de Gemeente.