See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Teritorijas tīrīšana no sniega
Beschreibung: Teritorijas tīrīšana no sniega
Interne Kennung: SIA RNP 2026/18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sniega tīrīšana reģionu teritorijās “Austrumi” un “Ziemeļi”
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Līguma darbības termiņš var tikt pagarināts par laiku līdz 12 (divpadsmit) mēnešiem.
Los: LOT-0002
Titel: Sniega tīrīšana reģionu teritorijās “Centrs”, “Daugava” un “Jugla”
Los: LOT-0003
Titel: Sniega tīrīšana reģionu teritorijā “Zemgale”
Los: LOT-0004
Titel: Sniega tīrīšana reģionu teritorijā “Kurzeme”