2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Distributietransformatoren
Beschreibung: N.V.RENDO wil een raamovereenkomst aangaan met een transformator leverancier, van 4 jaar met de mogelijkheid om 2 keer met 2 jaar te verlengen. De opdrachtnemer dient de gehele range distributietransformatoren van 250 kVA tot 1000 kVA in zowel 10 als 20 kV te kunnen leveren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31174000 Versorgungstransformatoren
5. Los
Los: LOT-0000