2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering - Provincie Limburg
Beschreibung: De Provincie Limburg schrijft een aanbesteding uit voor een aansprakelijkheidsverzekering. De aansprakelijkheidsverzekering dient in te gaan op 1 januari 2027. De Aanbestedende dienst heeft daarom besloten een nieuwe Europese aanbestedingsprocedure in de markt te zetten. Deze aanbestedingsprocedure heeft tot doel het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de aansprakelijkheidsverzekering voor de Provincie Limburg wordt aangegaan. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het aantal marktpartijen. • Het gegeven dat mogelijk meerdere risicodragers nodig zijn om de polisvoorwaarden in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing