458443-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Izvajanje storitev varovanja objektov, ljudi in premoženja
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje storitev varovanja objektov, ljudi in premoženja
Beschreibung: Predmetne storitve se bodo izvajale za naslednje naročnike in lokacije: - Kotnikova ulica 8A, Slomškova 20 in objekt brez hišne številke (Kegljišče – depo Muzeja slovenske policije) med Kotnikovo in Slomškovo ulico v Ljubljani, za potrebe Republike Slovenije, Ministrstva za notranje zadeve in javno upravo (1 varnostnik), - na lokaciji Izpostave azilnega doma na Kotnikovi ulici 8A in Slomškova 20 v Ljubljani, za potrebe Republike Slovenije, Urada Vlade RS za oskrbo in integracijo migrantov (2 varnostnika).
Interne Kennung: JN-76233
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 506428