2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Afvalinzameling en verwerking t.b.v. Firda
Beschreibung: Opdrachtgever wenst een leverancier te contracteren die alle voorkomende afvalstromen kan inzamelen, flexibel is, een proactieve houding heeft en met de klant meedenkt en gevraagd en ongevraagd advies geeft. De Opdracht betreft het inzamelen, afvoeren en duurzaam verwerken van de diverse afvalstromen ten behoeve van alle locaties van Opdrachtgever, inclusief het leveren, onderhouden en optioneel reinigen van inzamelingsmiddelen/ containers. Opdrachtnemer voert de opdracht uit in overeenstemming met deze aanbestedingsleidraad en het programma van eisen zoals opgenomen in de bijlagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000