458484-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa asortymentu medycznego jednorazowego użytku z możliwością składania ofert częściowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (pakiety nr 1-34).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa asortymentu medycznego jednorazowego użytku z możliwością składania ofert częściowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (pakiety nr 1-34).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku z możliwością składania ofert częściowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (pakiety nr 1-34). 2. Przedmiotem zamówienia jest także: dzierżawa aparatu do biopsji mammotomicznej pod kontrolą usg (pakiet nr 16) wraz z obsługą techniczną i serwisową. Koszt obsługi ponosi Wykonawca. Umowa dzierżawy stanowi załącznik nr 4a do SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 1620) i być oznaczone znakiem CE, a w przypadku asortymentu do ochrony osobistej dodatkowo spełniał wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zawarte w Rozporządzeniu (UE) 2016/425, dla środków ochrony indywidualnej, a wszystkie użyte materiały posiadały niezbędne atesty i dopuszczenia do stosowania w jednostkach służby zdrowia.
Interne KennungWSS SP ZOZ DZP 382.24.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 382.24.2026, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. 6. Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 250 MB a w przypadku dokumentów podpisanych podpisem zaufanym do 10MB. 7. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 11. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 12. Numeracja przywołana w ogłoszeniu o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 2. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ, 2) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 3) Prawidłowo uzupełnione Formularze asortymentowo-cenowe, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ – dla każdego z pakietów, na który Wykonawca składa ofertę (w tym zaleca się dołączenie wersji edytowalnej do celów obliczeniowych); 4) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – załącznik nr 7 do SWZ. 5) Przedmiotowe środki dowodowe, zgodnie z wyszczególnieniem w Rozdz. V, pkt 12) SWZ, 6) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 7) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza złożenie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część/części lub na cały przedmiot zamówienia. Przedmiotem jest także: dzierżawa aparatu do biopsji mammotomicznej pod kontrolą usg (pakiet nr 16) wraz z obsługą techniczną i serwisową. Koszt obsługi ponosi Wykonawca. 5. Projekty umów dostawy i dzierżawy, stanowią zał. nr 4, 4a SWZ są integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nich zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia. 6. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 7. Zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiej i Rady (UE) 2022/1031 z dnia 23 czerwca 2022 r. w sprawie dostępu wykonawców, towarów i usług z państw trzecich do unijnych rynków zamówień publicznych i koncesji oraz procedur wspierających negocjacje dotyczące dostępu unijnych wykonawców, towarów i usług do rynków zamówień publicznych i koncesji państw trzecich (Instrument Zamówień Międzynarodowych – IZM) oraz rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2025/1197 z dnia 19 czerwca 2025 r. nakładające środek Instrumentu Zamówień Międzynarodowych ograniczający dostęp wykonawców i wyrobów medycznych pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej do unijnego rynku zamówień publicznych dla wyrobów medycznych zgodnie z tym rozporządzeniem.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa elektrod, past, żeli, golarek, zbiorników, nakłuwaczy, stanowiących 17 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 1 zamówienia
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa papieru do ekg, usg, ktg, według 32 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 2 zamówienia
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa ewakuatorów, przyrządów, filtrów, według 8 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 3 zamówienia
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa folii chirurgicznych, zestawów, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 4 zamówienia
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawów do drenażu i ewakuacji, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 5 zamówienia
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa osprzętu do respiratorów FABIAN, według 20 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 6 zamówienia
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wężyki do automatycznego wstrzykiwacza CT Motion, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. - dokumentu potwierdzającego kompatybilność zaoferowanego asortymentu ze sprzętem Ulrich Medical posiadanym przez Zamawiającego i użytkowanym w Zakładzie Diagnostyki RTG, tj. [CT Motion], wystawiony przez producenta tego sprzętu, autoryzowanego przedstawiciela producenta tego sprzętu, autoryzowany serwis producenta tego sprzętu albo inny równoważny dokument techniczny pozwalający Zamawiającemu jednoznacznie potwierdzić kompatybilność zaoferowanego asortymentu z tym sprzętem. Za wystarczające nie będzie uznawane ogólne oświadczenie własne wykonawcy lub dystrybutora o kompatybilności, niepoparte dokumentem technicznym pozwalającym na jednoznaczną weryfikację tej kompatybilności 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 7 zamówienia
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa asortymentu do wstrzykiwacza automatycznego CT EXPRESS TM 4D, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 8 zamówienia
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa bronchofiberoskopu jednorazowego do monitora AMBU, według 1 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 9 zamówienia
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa bronchofiberoskopu jednorazowego kompatybilnego z rurkami ET 5-6 mm, według 1 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 10 zamówienia
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa videolaryngoskopu, według 1 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 11 zamówienia
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa filtrów, łączników, kraników, według 8 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 12 zamówienia
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa igieł do biopsji tkanki miękkiej, według 3 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 13 zamówienia
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa pistoletu do biopsji, igieł, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 14 zamówienia
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa asortymentu zużywalnego do urządzenia Elevation, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 15 zamówienia
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa asortymentu zużywalnego do biopsji piersi, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 2a. Przedmiotem zamówienia jest także: dzierżawa aparatu do biopsji mammotomicznej pod kontrolą usg wraz z obsługą techniczną i serwisową. Koszt obsługi ponosi Wykonawca. Umowa dzierżawy stanowi załącznik nr 4a do SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), oryginalnych wystawionych przez Producenta, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ (również w zakresie sprzętu podlegającego dzierżawie). 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 16 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184400 Brustprothesen
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa ekspanderów, endoprotez do rekonstrukcji piersi, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 17 zamówienia
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa implantów do rekonstrukcji piersi, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 18 zamówienia
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa ekspanderów do rekonstrukcji piersi, według 3 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 19 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184400 Brustprothesen, 33100000 Medizinische Geräte
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawów do krwi do pompy strzykawkowej i objętościowej ALARIS oraz systemu kontroli zbiórki stolca, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 20 zamówienia
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa osprzętu endoskopowego, według 37 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 21 zamówienia
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa osprzętu do videoendoskopów, według 28 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 22 zamówienia
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa cewników do wkłuć centralnych, według 5 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw.
Interne Kennungczęść 23 zamówienia
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa kaniul dożylnych, koreczków, kraników, według 12 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), oryginalnych wystawionych przez Producenta, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 24 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 25
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa uszczelek, głowic do kaniul, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 25 zamówienia
LosLOT-0026
TitelPakiet nr 26
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu do hemoadsorbcji, według 1 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 26 zamówienia
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 27
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa worków do sporządzania mieszaniny pozajelitowej, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 27 zamówienia
LosLOT-0028
TitelPakiet nr 28
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa produktów systemu CSTD do pracy z Cytorobotem The Compouder, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 28 zamówienia
LosLOT-0029
TitelPakiet nr 29
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu do dializ, według 1 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 29 zamówienia
LosLOT-0030
TitelPakiet nr 30
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa linii próbkującej i pułapki wodnej, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. - dokumentu potwierdzającego kompatybilność zaoferowanego asortymentu ze sprzętem Dräger posiadanym przez Zamawiającego i użytkowanym na oddziale, tj. [Perseus A500, Atlan A350, Fabius GS, Primus], wystawiony przez producenta tego sprzętu, autoryzowanego przedstawiciela producenta tego sprzętu, autoryzowany serwis producenta tego sprzętu albo inny równoważny dokument techniczny pozwalający Zamawiającemu jednoznacznie potwierdzić kompatybilność zaoferowanego asortymentu z tym sprzętem. Za wystarczające nie będzie uznawane ogólne oświadczenie własne wykonawcy lub dystrybutora o kompatybilności, niepoparte dokumentem technicznym pozwalającym na jednoznaczną weryfikację tej kompatybilności. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 30 zamówienia
LosLOT-0031
TitelPakiet nr 31
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa mankiety do kardiomonitora Philips, według 5 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw . 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 31 zamówienia
LosLOT-0032
TitelPakiet nr 32
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa drenów do insuflacji kompatybilnych z insuflatorem PneumoClear, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 32 zamówienia
LosLOT-0033
TitelPakiet nr 33
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa środków ochrony osobistej do cytostatyków, według 14 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 33 zamówienia
LosLOT-0034
TitelPakiet nr 34
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa masek FFP3 i FFP2, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularza asortymentowo-cenowego oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy, tj. karty katalogowe, ulotki, instrukcje, foldery i inne dokumenty potwierdzające zgodność oferowanego asortymentu z wymaganiami SWZ, wystawione przez producenta, autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora albo inne dokumenty techniczne pozwalające jednoznacznie zweryfikować parametry produktu, zawierające informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, cechach i przeznaczeniu, nie sprzeczne z wymaganiami Zamawiającego dla dostaw. 5. Wyroby medyczne pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej nie mogą przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia, a dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami rozporządzenia 2022/1031 i 2025/1197.
Interne Kennungczęść 34 zamówienia