2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Beheeromgeving
Beschreibung: Het betreft de inkoop van ICT Beheeromgeving. Opdrachtgever wil een Overeenkomst sluiten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Overeenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. zie bestek
Interne Kennung: 2025-201
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72513000 Büroautomatisierungsdienste, 72700000 Computernetze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie bestek zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -