45855-2024 - Wettbewerb
Polen – Einweghandschuhe – Dostawa rękawic chirurgicznych jednorazowego użytku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rękawic chirurgicznych jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic chirurgicznych jednorazowego użytku - 11 zadań.
Interne Kennung: FDZ.242-109/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 6) Przedmiotowe środki dowodowe****): a) w celu potwierdzenia, iż oferowane dostawy spełniają wymagania Zamawiającego - charakterystyka techniczna i użytkowa, cechy, parametry i rozmiary każdego z asortymentów objętych dostawą i określonych w Załącznikach nr 1.1-1.11 np. w formie prospektów, katalogów, ulotek – nie zawierających informacji sprzecznych niż podane w tym Załączniku do SWZ; b) dla zadań nr 1-7 - wypełnione tabele parametrów odcinających***) i oceny jakościowej wymienionych w załącznikach nr 1.1-1.7 (wypełnić należy kolumnę oznaczoną „Opis dokonany przez Wykonawcę” dla parametrów, przy których nie umieszczono symbolu „xxx”); c) dla zadań nr 3, 4 i 6 - test z jednostki niezależnej z wynikiem wartości granicznej, nie wyższej niż 10ug/ml lub inny dokument potwierdzający przeprowadzenie badań, z których wynikać będzie brak oznaczenia poziomu tiuramów w rękawicach lub brak obecności tiuramów; d) dla zadania nr 9- wyniki badań wydane przez jednostkę notyfikowaną lub producenta potwierdzające odporność na min. 15 cytostatyków na minimum 4 poziomie odporności wg ASTM D6978 lub normie równoważnej; e) dla zadania nr 10 - wyniki badań wydane przez jednostkę notyfikowaną lub producenta potwierdzające odporność przez min. 240 min na min 15 cytostatyków wg ASTM D6978 lub normie równoważnej; f) dla zadania nr 11: • badania na przenikalność dla wirusów zgodnie z ASTM F 1671 oraz EN ISO 374-5 lub normami równoważnymi; • badania na przenikalność min. 25 cytostatyków zgodnie z ASTM D6978 lub normą równoważną potwierdzoną raportem wydanym przez producenta lub jednostkę notyfikowaną; • badania na przenikalność min. 20 substancji chemicznych zgodnie z EN-374-3 oraz EN 16523-1 lub równoważną potwierdzoną raportem wyników badań wydanym przez producenta lub jednostkę notyfikowaną; g) próbki przedmiotu zamówienia (w ilości wskazanej w poszczególnych załącznikach), z co najmniej 3-miesięcznym terminem ważności: • dla potrzeb szczegółowej oceny asortymentu pod względem kryteriów jakości w zakresie zadań nr 1-7; • w celu potwierdzenia, iż oferowane dostawy spełniają wymagania Zamawiającego w zakresie zadań nr 8-11. ****) Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ppkt. 6a) i/lub 6c) i 6d) dla zadań 8-11 lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. B) DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA SKŁADANE NA WEZWANIE ZAMAWIAJĄCEGO 1. Zamawiający przed udzieleniem zamówienia wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia/ przesłania na Platformę Zakupową Zamawiającego w zakładce „Pytania / Informacje” – w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia– niżej wymienionych oświadczeń i dokumentów: 1) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania tj. art. 108 ust. 1 pkt. 3 i 6 ustawy Pzp; 2) Oświadczenie wykonawcy w zakresie przesłanki opisanej w art. 108 ust. 1 pkt. 5 Pzp, tj, oświadczenie o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 ze zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wg załącznika nr 3 do SWZ.); 3) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wyklucznia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt. 1,2 i 4 ustawy Pzp, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej *), w zakresie art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem; 5) jeżeli Wykonawca polega na zasobach podmiotu udostępniającego zasoby - dokumenty dotyczące podmiotu udostępniającego zasoby – w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia (w zakresie analogicznym jak Wykonawca) oraz spełnienia (w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby) warunków udziału w postępowaniu. *) Zamawiający nie będzie żądał dokumentu wskazanego w pkt. 4) jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie, dane umożliwiające dostęp do tego dokumentu. C) INNE INFORMACJE 1. W zakresie nieuregulowanym niniejszą SWZ, zastosowanie mają przepisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od Wykonawcy (Dz. U. z 2020 r. poz. 2415 ze zm.) oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dn. 31 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U z 2020 r. poz. 2452). 2. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej zamiast dokumentu, o którym mowa w pkt B.1.3) składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Rękawice zabiegowe lateksowe bezpudrowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic zabiegowych lateksowych bezpudrowych.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - Rękawice zabiegowe lateksowe bezpudrowe
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2- Rękawice zabiegowe winylowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic zabiegowych winylowych
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Rękawice zabiegowe winylowe
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3 - Rękawice diagnostyczne do podawania cytostatyków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic diagnostycznych do podawania cytostatyków
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - Rękawice diagnostyczne do podawania cytostatyków
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 4 - Rękawice zabiegowe o przedłużonym mankiecie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic zabiegowych o przedłużonym mankiecie
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - Rękawice zabiegowe o przedłużonym mankiecie
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 5 - Rękawice chirurgiczne ortopedyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic chirurgicznych ortopedycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 5 - Rękawice chirurgiczne ortopedyczne
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 6 - Rękawice neurochirurgiczne lateksowe, bezpudrowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic neurochirurgicznych lateksowych, bezpudrowych
Interne Kennung: Zadanie nr 6 - Rękawice neurochirurgiczne lateksowe, bezpudrowe
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 7 - Rękawice chirurgiczne poliizoprenowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic chirurgicznych poliizoprenowych
Interne Kennung: Zadanie nr 7 - Rękawice chirurgiczne poliizoprenowe
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 8 - Rękawice chirurgiczne o właściwościach ekranizujących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic chirurgicznych o właściwościach ekranizujących
Interne Kennung: Zadanie nr 8 - Rękawice chirurgiczne o właściwościach ekranizujących
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 9 - Rękawice chirurgiczne lateksowe, bezpudrowe, teksturowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic chirurgicznych lateksowych, bezpudrowych, teksturowanych.
Interne Kennung: Zadanie nr 9 - Rękawice chirurgiczne lateksowe, bezpudrowe, teksturowane
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 10 - Rękawice neoprenowe do cytostatyków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic neoprenowych do cytostatyków.
Interne Kennung: Zadanie nr 10 - Rękawice neoprenowe do cytostatyków
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 11 - Rękawice chirurgiczne poliizoprenowe „IR”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic chirurgicznych poliizoprenowych „IR”.
Interne Kennung: Zadanie nr 11 - Rękawice chirurgiczne poliizoprenowe „IR”