2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla jednostki OSP Jedlicze
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla jednostki OSP Jedlicze 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do niniejszego SWZ.
Interne Kennung: RP.271.4.15.2025.MŻM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001