2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1387K relacji Siepietnica – Lubaszowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1387K relacji Siepietnica – Lubaszowa” dla ODC XV - w km: 27+997,00 – 28+240,00 gm. Tuchów wraz z przebudową tarczy skrzyżowania z DW 977 zgodnie z PFU
Interne Kennung: ZP.271.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy DP nr 1387K relacji Siepietnica – Lubaszowa”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1387K relacji Siepietnica – Lubaszowa” dla ODC XV - w km: 27+997,00 – 28+240,00 gm. Tuchów wraz z przebudową tarczy skrzyżowania z DW 977 zgodnie z PFU.