2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nástrojů pro podporu procesů, řízení bezpečnosti informací a řízení rizik
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka komplexního SW řešení pro evidenci stávajícího stavu a koncepce plánovaného rozvoje ICT infrastruktury zadavatele a jeho nabídky poskytovaných služeb, nastavených procesů a dat. Plnění musí zahrnovat: 1) Vytvoření analýzy a zpracování doporučení pro zlepšení procesů nakládání s majetkem zadavatele (dále také „Analýza procesů nakládání s majetkem“). 2) Automatizované řešení pro zavádění a podporu kybernetické bezpečnosti (SW pro řízení rizik) (dále také „ISRM“). 3) SW řešení Asset managementu (Asset Management) (dále také „ISAM“). 4) SW řešení pro správu a řešení servisních požadavků, vč. katalogu služeb (Service Desk) (dále také „ISSD“). 5) Poskytnutí veškerých dalších licencí pro užívání díla, které je předmětem plnění podle této smlouvy. 6) Detailní dokumentaci řešení a návrhu implementace. 7) Implementaci SW součástí řešení. 8) Integraci řešení na interní a externí IS dle technické specifikace. 9) Nastavení, konfiguraci a parametrizaci jednotlivých oblastí řešení, včetně̌ nastavení přístupových oprávnění. 10) Testování (pilotní provoz) v délce 1 měsíce. 11) Technickou podporu při nasazení do ostrého provozu v délce 1 měsíce. 12) Dokumentaci nastavení a dokumentaci dodaného díla. 13) Veškerou další dokumentaci potřebnou pro řádné převzetí a užívání díla Objednatelem. 14) Zaškolení IT administrátorů systému v potřebném rozsahu. 15) Projektové vedení předmětu plnění této Smlouvy na straně Zhotovitele. 16) Standardní podporu provozu po dobu 60 měsíců. 17) Kapacity dodavatele k poskytování konzultačních služeb v rozsahu 800 člověkohodin. Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele. Součástí dodávky musí být také proškolení obsluhy (administrátorů) zadavatele a standardní záruční servis v rozsahu dle požadavků uvedených v technické specifikaci. Nad rámec standardního záručního servisu zadavatel požaduje garanci dostupnosti konzultačních služeb dodavatele po celou dobu záruky.
Interne Kennung: MNET-RRB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu služeb, spočívající v: 1) náhradě nabízeného zboží (zejm. HW a SW) za novější za předpokladu splnění zadavatelem stanovené technické specifikace a beze změny nabídkové ceny; 2) vytvoření integračního rozhraní mezi nabídnutým řešení pro Service Desk a Asset Management a ERP zadavatele (náklady na integraci ERP na straně stávajícího dodavatele hradí zadavatel). Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Výhrada změny závazku může být zadavatelem využita od začátku plnění veřejné zakázky až do ukončení plnění. Zadavatel nepředpokládá v důsledku změny závazku navýšení finančního plnění vyšší než 30 % celkové ceny plnění. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita a pokud bude využita, musí vždy být písemně projednána a odsouhlasena zadavatelem.