See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców farmaceutycznych z podziałem na 132 zadania. nr postępowania: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców farmaceutycznych z podziałem na 132 zadania. nr postępowania: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Vorherige Bekanntmachung: 36465-2026
Interne Kennung: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0033
Titel: 33 PAROXETINUM
Beschreibung: załącznik nr 1 do SWZ – Arkusz asortymentowo-cenowy zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany wg nazw międzynarodowych substancji czynnych, ilości, postaci, wymiarów lub innych wymagań.
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: 34 PENTOXIFYLLINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: 35 PENTOXIFYLLINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: 36 PERAZINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: 37 PERINDOPRILUM ARGININUM
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: 38 PERINDOPRILUM ARGININUM
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: 39 PERINDOPRILUM ARGININUM + AMLODIPINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: 40 PERINDOPRILUM ARGININUM + INDAPAMIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: 41 PERINDOPRILUM ARGININUM + INDAPAMIDUM + AMLODIPINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: 42 PERMETHRINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: 43 PHENOXYMETHYLPENICILLINUM KALICUM
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: 44 PHENYLEPHRINI HYDROCHLORIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: 45 PHENYTOINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: 46 PHYTOMENADIONUM
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: 47 PHYTOMENADIONUM
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: 48 PHYTOMENADIONUM
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: 49 PILOCARPINUM HYDROCHLORIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: 50 PIPERACILLINUM +TAZOBACTAMUM
Interne Kennung: Zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: 51 PIRACETAMUM
Interne Kennung: Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: 52 PIRACETAMUM
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: 53 PŁYN DO JAMY USTNEJ DZIAŁAJĄCY OCHRONNIE NA BŁONĘ ŚLUZOWĄ JAMY USTNEJ U PACJENTÓW NAŚWIETLANYCH RADIOLOGICZNIE
Interne Kennung: Zadanie nr 53