458635-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Usługi w zakresie całodobowego transportu sanitarnego pacjentów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie całodobowego transportu sanitarnego pacjentów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całodobowe świadczenie usług transportu sanitarnego pacjentów - Zespół Specjalistyczny „S” i Zespół Podstawowy „P” i Zespół Transportowy "T" dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Jadwigi w Opolu z podziałem na 3 zadania (pakiety) . Świadczenie usług polegać będzie na zleceniu przez jednostkę Zamawiającego transportu sanitarnego do miejsc wskazanych w zleceniu. Transport sanitarny obejmuje także transport pacjentów z zakażeniem chorobami zakaźnymi. Wykonawca zobowiązany jest wykonywać transport zgodnie z obowiązującymi procedurami sanitarno-epidemiologicznymi, w szczególności zapewnić osobom realizującym zamówienie środki ochrony indywidualnej i używanie ich zgodnie z zaleceniami krajowego konsultanta w dziedzinie chorób zakaźnych oraz Ministerstwa Zdrowia, a także zapewnić dezynfekcję pojazdów wraz z wyposażeniem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zespół specjalistyczny "S"
Los: LOT-0002
Titel: Zespół podstawowy "P"
Los: LOT-0003
Titel: Zespół transportowy "T"